DL Dental Labor

GARANTİ & KALİTE

GARANTİ & KALİTE

Garanti Dışı Oluşumlar

GARANTİ

GARANTİ SERTİFİKASI

  • Köprü bitiminden sonra ayaklardan birinin çekilmesi sonucu üye sayısının arttırılması.
  • Diş eti çekilmesi nedeniyle oluşan açıklık.
  • Diş çekiminden hemen sonra yapılan köprülerde, gövde altlarından oluşacak boşluklar nedeniyle köprünün değiştirilmesi.
  • Bir üyeden fazla kanat ilaveli köprüler.
  • Tamir, düzeltme gibi işlerin beraberinde Garanti Kartı gönderilmez ise.
  • Hastanın "elden" getirdiği işler. GARANTİ KAPSAMI DIŞINDADIR!


Garanti süremiz, protezin yapılış tarihinden itibaren 2 yıldır. Bizimle çalışmaya devam eden hekimlerimiz için +3 yıl garanti kapsamı devam etmektedir.

KALİTE

Kalite Politikamız

Deneyimli ve eğitimli personelimiz ile uygun çalışma koşullarında, kaliteyi, yüksek teknolojiyi ve hijyeni sürekli iyileştirme kavramı içerisinde analiz ederek en ekonomik ve estetik ürünleri sunmak, kalite politikamızdır. 

Toplam Kalite Yönetimi, bir işletmede müşteri isteklerini karşılayabilmek için gerçekleşen tüm üretim faaliyetlerinin, bir sistem içerisinde, tüm kademelerdeki çalışanların katılımı ile birlikte ortak hedef için hep beraber hatasız kaliteli bir işi ortaya çıkarmak için işin geliştirilmesidir.

Toplam Kalite Yönetimi’ nin temelinde “hataları ayıklamak” ilkesi yerine “hata yapmamak” ilkesi vardır.

Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını, beklentilerini karşılamak ve tatmini sağlamak üzere, sürekli iyileştirme hedefi içinde, bütün çalışanların katılımı ile bütün süreçlerde ileriye doğru giden bir performans elde etmektir.

Uzun dönemde, müşterilerimizin tatmin olmasını başarmayı, kendi personelimiz ve toplum için yararlar elde etmeyi amaçlarız ve kalite üzerinde yoğunlaşırız.

SERTİFİKA

SERTİFİKALARIMIZ

Kalite Onaylı Sertifikalarımız