DL Dental Labor

AKADEMİK İŞBİRLIĞİ

AKADEMİK İŞBİRLIĞİ

Yurtiçi ve Yurt Dışında Sektörün Tanınmış İsimleri ve Akademik Kurumlar ile İşbirliği

AKADEMİK İŞBİRLIĞİ

"Np Dental Labor " Ankara Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Katip Çelebi Üniversitesi, Süleyman Demirel üniversitesi gibi akademik kurumların Diş Hekimliği Fakülteleri ve Türkiye deki bir çok sağlık kuruluşunun hem %100 dijital hem de konvansiyonel protez çalışmalarını yürütmektedir. Akademik kurumlara sektörü geliştirme amaçlı AR-GE çalışmaları yürütmekte, tez, doçentlik ve profesörlük çalışmalarına destek vermektedir. Sadece yurtiçinden değil yurtdışında da bulunan akademik kurumlar ve sektörün tanınmış isimleri ile sıkı iş birliği içerisindedir. Bu sayede kendisini daha da geliştirme imkanı bulurken sektörün gelişmesine de büyük katkı sağlamaktadır.

TEKNOLOJİ VE YATIRIM

Dijital protez üretimine 2008 yılında başlayan "Np Dental Labor "2012 den beri 100% dijital protez laboratuvarı olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Ister intraoral ister masaüstü scannerden gelen dijital görüntüler olsun tüm cihaz ve yazılımlarınıza uyumlu %100 dijital dental hizmet sunabilmektedir.

AVRUPA STANDARDI

Sanayi odaları ve resmi kurumlarca vergi rekortmenliği tescillenen "Np Dental Labor "Türkiye nin en yüksek döviz girişi sağlayan laboratuvarındandır. Avrupa nın da dikkatini çeken "Np Dental Labor geçtiğimiz yıl Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı eşliğinde, Fransa Sağlık Bakanlığından teşekkür almanın mutluluğunu yaşıyor, yarının teknolojilerini bugünden yaşatmak için gücümüzle çalışıyoruz.

SÜREKLİ EĞİTİM

"Np Dental Labor " çalışanlarının eğitimine büyük önem vermekte ve bu doğrultuda güncel kalmaları, kendilerini yenilemeleri, geliştirmeleri için yurtiçi ve yurtdışından gelen akademik eğitmenler ile sürekli eğitimi ilke edinmiştir. Bu sayede sektörün gelişmesine de büyük katkı sağlamaktadır.